Nieuwe zeevaartschool in Den Helder

In Den Helder komt een nieuwe zeevaartschool op de voormalige Rijkswerf Willemsoord. Het Regionaal Opleidingen Centrum (ROC) Kop van Noord Holland en de Marine zijn er bijna uit en verwachten dat spoedig handtekeningen onder de contracten gezet worden.

Als alles dus meezit staat over een aantal jaren een gloednieuw gebouw voor het nautisch onderwijs direct achter het Marinemuseum. In de school moeten volgens planning in het schooljaar 2010/2011 de maritieme academie van het ROC en de afdeling nautica van de Nederlands-Belgische Operationele School hun intrek nemen.

2 opmerkingen:

  1. en anno 2011 is de eerste paal er nog niet eens ingeslagen... Hmmmm heel apart...

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Ik heb zelf ook niets meer vernomen, maar kennelijk heeft het project een vertraging. Zijn er lezers die meer weten?

    BeantwoordenVerwijderen

Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.

Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.

Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...

Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.