Workshop en cursus dieseltechniek

Altijd al meer willen weten over de dieselmotor? Onder de bezielende leiding van Lowy Sterken en zijn Jacht service bedrijf Tech Werk organiseert Zeezeilschool Scheveningen een cursus dieseltechniek. Daarbij wordt ingegaan op de werking en het onderhoud van een scheepsdieselmotor. Ook wordt er stil gestaan bij het winterklaar maken van uw motor. In een aparte workshop krijgt u vervolgens ook de kans om "echt" te sleutelen. Kijk op voor meer informatie ... Een nuttige boek is het Boordboek Scheepsdiesels ..

1 opmerking:

  1. Vorig jaar een workshop gevolgd bij Lowy Sterken, zijn manier van lesgeven vond ik zeer omslachtig en niet volledig. Het was meer een reklamestunt voor hem zelf. Pas op mensen, je kunt beter een andere werf opzoeken.

    Gegroet Klaas Verbeek (Beluga Yachting)

    BeantwoordenVerwijderen

Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.

Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.

Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...

Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.