Electriciteit aan boord

Electriciteit blijft iets bijzonders, zeker in combinatie met een vochtige omgeving zoals aan boord van uw schip. Meestal denken we er niet bij na, maar eigenlijk is het heel bijzonder en vraagt de stroomvoorziening onze goede zorg. In de Vaarwinkel vindt u meerdere boeken die u daar bij helpen. Ook als u vanuit huis niet meteen technisch bent onderlegt.

1 opmerking:

  1. Wij hebben 1 ban deze boeken gegeven voor vaderdag.. Hopelijk werkt het..! Hij is er sowiezo in gaan verdiepen en wil er dolgraag mee aan de slag

    BeantwoordenVerwijderen

Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.

Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.

Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...

Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.