Zo nu en dan maak ik even tijd vrij om een boek uit het magazijn te pakken. Het boek De mooiste vaarroutes in Nederland is wellicht een ondergewaardeerd boek. Ten onrechte want het boek is een bijzonder mooi uitgevoerd boek met 21 goed beschreven vaarroutes. Heel erg veel mooie foto's, plattegronden en uiteraard compleet met beschrijvingen van havens, sluizen, bezienswaardigheden en praktische tips. Een nieuwe kijk op Nederland vanaf het water en voor mij een nieuwe kijk op dit toch wel erg leuke boek.
Te bestellen in de Vaarwinkel ...
Beter voorbereid het water op ! Vaarwijzer is een website met infomatie voor watersport en scheepvaart. Informatie die u helpt om beter voorbereid het water op te gaan. In de Vaarwijzer Weblog vindt u actuele berichten en het archief van alle berichten die eerder in de Vaarwijzer Nieuwsbrief zijn verschenen.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.
Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.
Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...
Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.