Op 1 januari 2015 heeft Unigarant NV haar expertisewerkzaamheden ondergebracht bij CED. Na een periode van overdracht en integratie, presenteert CED Watersport zich nu officieel tijdens de Week van de Watersport. Alle bekende pleziervaartuigen experts zijn inmiddels volop aan de slag onder de nieuwe naam. Hiermee is CED Watersport het grootste expertisebureau in Nederland op het gebied van vaartuigen, ook op het gebied van onafhankelijke conditiekeuringen en taxaties namens de ANWB.
Kijk voor meer informatie op de website ...
Beter voorbereid het water op ! Vaarwijzer is een website met infomatie voor watersport en scheepvaart. Informatie die u helpt om beter voorbereid het water op te gaan. In de Vaarwijzer Weblog vindt u actuele berichten en het archief van alle berichten die eerder in de Vaarwijzer Nieuwsbrief zijn verschenen.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.
Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.
Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...
Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.