Weekend van het Aangepast Watersporten

Op 16 en 17 september 2017 wordt het “Weekend van het Aangepast Watersporten” georganiseerd. Dit weekend is tot stand gekomen dankzij een samenwerking tussen Het Watersportverbond, De Roeibond, Sailability, SailWise, de Hansa Klasse organisatie en Unified Sailing. Het doel van dit weekend is om mensen met een lichamelijke of een verstandelijke beperking kennis te laten maken met de mogelijkheden die er zijn op het gebied van aangepaste watersporten. Bij de deelnemende verenigingen zullen verschillende disciplines van aangepast watersporten, zoals zeilen, roeien en kanovaren, worden aangeboden.
Voor informatie over aangepast watersporten zie www.aangepastwatersporten.nl, of neem een kijkje op de website van de deelnemende organisaties.

Geen opmerkingen:

Een reactie posten

Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.

Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.

Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...

Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.