Volgend jaar viert de Belgian Boat Show haar 30ste editie en om die gebeurtenis kracht bij te zetten pakken de organisatoren dit najaar uit met Float, een in-water show. Omgeving van dit gloednieuwe event is de jachthaven van Breskens aan de monding van de Westerschelde, al decennia lang een trekpleister voor veel watersporters. Van 28 september tot 1 oktober voor een zeer gevarieerd aanbod van boardsporten over snelle motorboten tot kajuitjachten.
Een gratis ticket is te vinden op de website ...
Beter voorbereid het water op ! Vaarwijzer is een website met infomatie voor watersport en scheepvaart. Informatie die u helpt om beter voorbereid het water op te gaan. In de Vaarwijzer Weblog vindt u actuele berichten en het archief van alle berichten die eerder in de Vaarwijzer Nieuwsbrief zijn verschenen.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten
Schrijf uw reactie. Na controle wordt deze op de website geplaatst.
Een reactie schrijven is eenvoudig:
Hou het kort een zakelijk. Geef duidelijk uw eigen mening en ervaringen. Welke informatie kunt u aan andere lezers geven die voor hen belangrijk kan zijn? Gebruik geen slechte of kwetsende woorden, geen onjuistheden en vermeld geen persoonlijke (contact)gegevens.
Stel hier geen vragen. Als u ons iets wilt vragen klik dan hier ...
Alle reacties worden eigendom van Vaarwijzer.